Spółki w przyjaznych jurysdykcjach podatkowych

Na podstawie szczegółowych analiz prawa podatkowego wybieramy kraje najbardziej sprzyjające prowadzeniu biznesu. Każda jurysdykcja oferuje określone możliwości i korzyści np. zerowy lub znikomy podatek dochodowy, korzystną umową o unikaniu podwójnego opodatkowania czy brak obowiązku rejestracji do VAT. Wraz z prawnikami oraz doradcami podatkowymi w czterech różnych jurysdykcjach pomagamy klientom wybrać najlepsze rozwiązanie.

Crowdfunding (Security / Equity Token Offering)

Pomagamy w uruchomieniu rewolucyjnej formy finansowania przedsiębiorstwa. Zgodnie z prawem estońskim, zdobywamy w imieniu klienta niezbędne licencje na przeprowadzenie emisji udziałów spółki na całym świecie. Akcje mogą być dostępne dla dowolnej ilości osób z dowolną minimalną kwotą inwestycji. Na życzenie klienta możemy stworzyć token, który będzie dawał prawa identyczne do praw udziału w spółce. Posiadamy gotowe platformy wykorzystywane do zbiórki pieniędzy oraz przeprowadzenia KYC czy AML zgodnie ze światowymi standardami. Posiadamy również umowy podpisane z giełdami kryptowalut, zapewniające miejsce do handlu udziałami na rynku wtórnym.

ICO (Initial Coin Offering)

Pomagamy również w przeprowadzeniu ICO. Z uwagi na kiepską reputację tej formy pozyskiwania kapitału, zajmujemy się wyłącznie zdobywaniem licencji i tworzeniem tokenów użytkowych, które mogą w przyszłości być zamienione na towar lub usługę podmiotu emitującego.

Projekty mające na celu zebranie środków na potencjalny przyszły biznes nie będą przez nas wykonywane.

Kantor kryptowalut

W poszanowaniu krajowych regulacji możemy również zdobyć niezbędne licencje na prowadzenie działalności związanej z wymianą kryptowalut na waluty fiducjarne oraz inne kryptowaluty. Pomagamy stworzyć kantory stacjonarne oraz internetowe.

Giełda kryptowalut

Tworzymy rozwiązania prawne dla firm chcących stworzyć giełdy kryptowalut. Jako jedni z niewielu na świecie, oferujemy również zdobycie licencji na giełdy security / equity tokenów (tokenow udziałowych).

Planowanie podatkowe

Zastanawiasz się jak zaplanować przyszłe inwestycje, by dzięki temu zapłacić niższe podatki zgodnie z prawem? Nasz zespół chętnie przejrzy wszelkie dokumenty spółki i przygotuje strategie specjalnie dla Twojej firmy.

Alerty podatkowe

Co dwa tygodnie dla naszych klientów publikujemy alerty dotyczące zmian w prawie polskim, estońskim i brytyjskim oraz sposoby, jak korzystać z tych zmian.

W przypadku braku interesujących zmian, określamy jak wykorzystywać obecne przepisy, by zgodnie z prawem zmniejszyć obciążenia podatkowe.

Konsultacje

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy związane z prawem podatkowym lub prowadzeniem swojego biznesu, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie rozwiązanie oraz pomoże wprowadzić je w życie.

Napisz do nas